Rimi bērniem logo

Dāvanu saiņošana dabai draudzīgā iepakojumā

Lai mazinātu satraukumu un steigu, dāvanu saiņošanu neatliec uz pēdējo brīdi. Protams, dāvanu var veikli ielikt dāvanu maisiņā, un gatavs, bet kur paliek dāvanas izsaiņošanas prieks un saiņotāja personīgā pieeja? Iedvesmai piedāvājam idejas dāvanu iepakošanai, izmantojot otrreizējos materiālus.Drēbju skapī noteikti katrs var atrast kādu apģērba gabalu, kas savu laiku ir nokalpojis vai ieguvis kādu defektu – caurumu, neiztīrāmu pleķi vai atirušu malu. Šī ir reize, kad šo apģērba gabalu var ņemt talkā un no tā veidot oriģinālu dāvanas iesaiņojumu. Šoreiz izmantots vīrieša krekls ar īsām piedurknēm, ko var papildināt ar izkaltētiem ziediem vai, piemēram, vārpām. Oriģināli un radoši!Vēl viens iecienīts apģērba gabals gan vīriešu, gan sieviešu garderobē ir džinsa bikses, kas, ikdienā valkātas, diezgan ātri nodilst. Un kāpēc gan tās nevarētu izmantot dāvanu iepakojumā? Džinsa audums reizē ir gan stingrs, gan pakļāvīgs, kas dāvanu saiņošanai noteikti labi noder. Nedaudz izdomas, nedaudz dabas elpas, un dāvana var iegūt ļoti neierastu izskatu.


Audums arvien vairāk ienāk dāvanu saiņošanas tendencēs, un kurš gan teicis, ka iesaiņojums nevar būt arī dāvanas sastāvdaļa? Piemēram, praktiskais virtuves dvielītis var kalpot kā iesaiņojums, kuru vēlāk var izmantot ikdienas vajadzībām.

Ja mājās krājumos ir aizķēries kāds ziedu ietinamais papīrs, tas ir gana labs, lai izmantotu dāvanu saiņošanai, turklāt ar to būsi ievērojis aktuālākās tendences. Brūnais papīrs ir ļoti pateicīgs dažādu noskaņu piešķiršanai dāvanām, sākot no askētisma līdz krāsainam mākslas darbam, kas var tapt uz papīra.Dažkārt mazu dāvaniņu iesaiņošana sagādā lielākas grūtības nekā lielas dāvanas. Piedāvājam no pavisam vienkāršām, saimnieciskām lietām izgatavot mazas aploksnītes, kurās noteikti varēs ielikt kādu mazu, mīļu dāvaniņu. Būs nepieciešama avīze, tualetes papīra rullīšu kartoni un kādas lentītes, citi dekori, kas mājās atradīsies.

Tualetes rullīšu kartonus saplacina, apakšējo malu salīmē vai saskavo, un tālāk katrs veido savu dizainu, kurā var izmantot avīzes, žurnālus, lentītes, dabas materiālus un citus mājās pieejamos materiālus.

Lai radošs, mīlestības pilns dāvanu gatavošanas laiks, kā arī pārsteigumiem piepildīti dāvanu atvēršanas brīži!

Foto: Artūrs Ķipsts, Mammamuntetiem.lv

Svētki

09. Decembris, 2019


Lasi vairāk