Rimi bērniem logo

Krāšņas idejas bērnu ballītei ārā! FOTO

Sākoties siltajam laikam, bērnu dzimšanas dienas un vārda dienas organizējiet laukā - piedāvājam vienkāršas, bet ļoti skaistas idejas. Uzzināsi, ar ko cienāt ciemiņus, kā noformēt galdu un apkārtni.Īpašās vārda kartes
Kad organizē ballīti, iepriekš noskaidro visu ciemiņu vārdus un sagatavo vārda kartes. Vārda karti kā laivu vari izgatavot no pus citrona, koka irbulīša un papīra lapas. Viesi jutīsies īpaši un ļoti gaidīti. Pēc tam citronus vari pievienot ūdenim, tādējādi padarot to spirdzinošu.

Dārzeņi, augļi un ogas
Parūpējies, lai bērniem dārzeņi, augļi un ogas ir viegli paņemami un pieejami. Burkānus, baltos redīsus, gurķus un papriku sagriez garenos gabalos un liec nelielās stikla burkās. Burciņas vari rotāt ar mirdzošiem burtiem - uzklāj līmi un ber spīguļus, kad līme nožuvusi, lieko noņem. Dārzeņus vari kārtot arī nelielās papīra turzās.


Ogu vafeles
Vafeļu trubiņās ber dažādas ogas - mellenes, avenes, ķiršus bez kauliņiem vai meža zemenes. Vafeles izkārto uz kūku statīva pa apli.


Torte no zefīriem
Saldumu galdu greznāku darīs zefīru un augļu "hamburgeri", kas izkārtoti kā kūka. Pārplēs zefīru uz pusēm, pa vidu liec ābolu vai apelsīnu šķēles, visu sastiprini ar koka irbulīti, kam galā pielīmēts no kartona izgriezts mākonis vai saule. Zefīrus kārto tornī uz augšu un novieto tos uz tortes statīva.


Ledus ar ogām
Rūpējies par spirdzinošiem dzērieniem, iepriekšējā vakarā sasaldē ledu. Lej ūdeni ledus trauciņos, katram gabaliņam pievieno dažādas ogas, piemēram, jāņogas, brūklenes vai dzērvenes. Ballītē sasaldēto ledu pievieno ūdenim.

Arbūzs uz kociņa

Arbūzu ar visu mizu sagriez nelielos trijstūra gabaliņos, pa vidu mizā ar nazi iegriez nelielu caurumu, lai tajā varētu iestiprināt koka špāteli.

Hennas zīmējumi un papīra kroņi viesiem

Viesus izklaidē ar hennas zīmējumiem, lielākie bērni dažādus ornamentus varēs zīmēt pārējiem ciemiņiem. Ja bail, ka henna izsmērēsies, tad pašiem mazākajiem vari piedāvāt līmējamos tetovējumus.

Savukārt tradicionālās dzimšanas dienas cepurītes aizstāj ar papīra kroņiem, kurus ballītes sākumā bērni var uztaisīt paši


Svētku noskaņa
Svētku noskaņu vari radīt ar vēja dzirnaviņām, papīra vai audumu karodziņu virtenēm, kā arī svaigi grieztiem ziediem. Tāpat lieti noderēs pufi un citi nelieli sēžamie.

Foto: Artūrs Martinovs

Svētki

22. Maijs, 2017


Lasi vairāk