Rimi bērniem logo

Pagatavo pavasara kukainīšus! Foto padoms

“Rimi Bērniem” ekspertes Sāra un Lība Smildziņas rāda, kā pagatavot četrus draudzīgus rotaļu kukainīšus jautrām spēlēm un radošām nodarbēm. Saulainais kukainis, lielais tārps, zaļais tārpiņš un taurenis!

Saulainais kukainis
Nepieciešams: olu kastīte, krāsa, ota, kustīgās acis, karstā līme, zīmulis, pūkainā stieple, papīrs, šķēres.
No olu kastītes atdala vienu izcilni. Tas kalpos par kukainīša ķermeni. Nokrāso to, pielīmē kustīgās acis, uzzīmē muti. No pūkainās stieples izveido radziņus, pielīmē tos. No papīra izgriež spārnus, ko līmē kukainītim pie muguras. Gatavs!

Lielais tārps
Nepieciešams: lielas cietāka papīra loksnes, šķēres, flomāsteri, līmes zīmulis, krāsainās stieples ar dekoriem-zvārgulīšiem, karstā līme.
Sagatavo papīra “vainagu”, pie kā pielīmēt tārpa acis. Izgriez un izkrāso tārpiņa acis un pielīmē tās pie vainaga. Acīm pielīmē radziņus, ko pagatavo no krāsainajām stieplēm un zvārgulīšiem.

Zaļais tārpiņš
Nepieciešams: krāsains kartons, šķēres, kustīgās acis, līme, pūkainās stieples.
No krāsainā kartona izgriez garenu strēmeli un loki to zig-zagā. Viena galā pielīmē acis un radziņus no pūkainajām stieplēm. Tārpiņš ir gatavs doties izpētīt pavasari!

Taurenis
Nepieciešams: krāsaina salvete, koka knaģis, pūkainā stieple, karstā līme.
Savelc salveti tās vidū kopā un sastiprini ar knaģi, tā izveidojot taureņa formu. Knaģa galā pielīmē radziņus, ko veido no pūkainās stieples.

Lai saulains un piedzīvojumiem bagāts pavasaris!
Foto: Artūrs Ķipsts, Mammamuntetiem.lv

Svētki

12. Aprīlis, 2021


Lasi vairāk