Rimi bērniem logo

Radoši darbi ar rudens lapām. Foto idejas

Rudens un bērni ir lielākie mākslinieki, tāpēc īstais brīdis šos talantus apvienot! Šeit idejas rudens lapu mākslas darbiem, ko pasteidzieties izmēģināt jau šonedēļ.1. Lapu lasīšana. Salasiet lapas visdažādākajās krāsās un atšķirīgos izmēros – tādējādi darbi veidosies jo interesantāki.

2. Sašķiro koku lapas. Veidojot rudens mākslas darbus, lieliski var apgūt, kā izskatās dažādu koku lapas – sašķirojiet tās un pārrunājiet ar bērniem, kuras ir jau pazīstamas un kuras nē. Tās, kas pēc darbošanās paliks pāri, var salikt starp biezām grāmatām, lai iegūtu herbāriju Ziemassvētku dāvanu saiņošanai un dekorēšanai.

3. Uzzīmē sejas. Uz papīra lapām uzzīmējiet dažādus portretus, matu daļu atstājot neaizzīmētu. Matus lai veido zaļidzeltenās ozollapas, tumši sārtās kļavu lapas un saules dzeltenās tulpju koka lapas!

4.“Matu līmēšana”. Ļaujiet, lai bērni liek lietā savu fantāziju un matus veido, kā vien viņiem tīk! Lūk, mazajai Sārai sanāca hipijzēns, kamēr Lība meitenes portretam izdomāja iezīmēt arī vasaras raibumus.5. Lapu kronis. Paskat, cik iespaidīgs un cēls dabas kronis sanāk, ja to veido no krāsainām koku lapām! Gatavošana ir patiesi vienkārša – ar karsto līmi tās pielīmē kroņa pamatnei.

6. Darbu izstāde. Rudens darbiem atvēliet mājās goda vietu, lai tos labi var apskatīt arī garāmejot un ciemos sanākušie viesi – viņi noteikti būs sajūsmā!

Svētki

14. Oktobris, 2019


Lasi vairāk