Rimi bērniem logo

Svētki pirmklasniekam – ko celt galdā un kā dekorēt svētku galdu. FOTO

Ja Jūsu ģimenē ir pirmklasnieks, sarūpējiet viņam svētkus! Šeit foto idejas svētku galdam, dekoriem un dāvanas iesaiņošanai.


"Rimi bērniem" ekspertu komanda ir sagatavojusi vairākas lieliskas un krāšņas idejas, kuras ir viegli un ērti realizēt. Lai skaists 1. septembris!

Izveido papīra karodziņu virteni, kuru rotā ar dažādiem burtiem un cipariem. Krāšņu alfabētu vari izprintēt un izlikt skaistā rāmī. Šur un tur atstāj kādas grāmatas un zīmuļu kaudzītes – tas viss radīs īsto noskaņu.


Uzraksti kādus jaukus vēlējumus savam pirmklasniekam, iesaistot pārējos ģimenes locekļus. Tie būs kā spēka vārdi, kas iedrošinās un motivēs prieka un iedvesmas pilnam jaunajam mācību gadam un skolas gaitām kopumā.


Vārda kartes vari izveidot, izmantojot rudens ābolus. Izgriez no zaļa papīra tik lielas ābola lapiņas, lai varētu uz tām ar baltu vai jebkuras citas krāsas zīmuli uzrakstīt svinību viesu vārdus. Kad vārdi sarakstīti, tad izdur caurumu, izver striķi un piesien pie ābola kātiņa.


Galda piederumiem veido īpašu papīra kabatiņu, uz tās ar zīmogiem uzspiežot dažādus burtus. Kabatiņā liec arī salveti un sulas salmiņu.


Tā kā svētkus rīko par godu mazajam pirmklasniekam, tad sarūpē kādu skaistu dāvanu, lai vēl vairāk iepriecinātu viņu. Piedāvājam oriģinālu papīra skolas somas iesaiņojumu sirsnīgai dāvanai. Papīra somu vari veidot, par pamatu ņemot gatavu, krāsainu kastīti.


Ko celt pirmklasnieka svētku galdā?

Mazajam ziķerim būs prieks par satiktajiem draugiem un sēdēt pie galda nebūs “laika”, tāpēc gatavo viegli paņemamas uzkodas, kas noformētas ar izdomu.

Banānu šokolādes balerīnas. Sagriez banānu apmēram 3 cm biezās ripiņās, uzdur uz koka iesma, iemērc šokolādē un apviļā kokosa skaidiņās vai cukura pērlītēs. Kad šokolāde sakaltusi, tad caur kociņa apakšu “uzvelc” balerīnas svārciņus no keksiņu papīrīšiem.


Dārzeņu plate. Dārzeņus pasniedz, veidojot krāsu spēles, kā arī mērces trauku pārvērt par smaidošu draugu, izmantojot paprikas šķēli, zaļos zirņus un violeto ziedkāpostu. Pārējos traukus vari izrotāt ar jautrām pielīmējamām acīm!


Jogurta piramīda. Gardu jogurta dzērienu, rotātu ar ogām, pasniedz nelielās glāzēs uz kājiņas, kārto tās tornī. Rezultāts ļoti svinīgs!


Kūkas uz iesmiņiem. Uz koka iesmiņiem liec apdedzinātu zefīru, dekorē ar zemenēm vai citām ogām – bērni būs sajūsmā! Savu pirmklasnieku vari iesaistīt kaneļmaizīšu gatavošanā. Ja izmantosi "Selection by Rimi" saldētās kārtainās mīklas plāksnes, tas būs izdarāms patiesi vienkārši! Katru plāksni iezied ar sakultu olas dzeltenumu, uzkaisi nedaudz cukura un kanēļa, sagriez mīklu strēmelēs. Katru strēmeli sarullē rullīšos un rullītī iespraud koka iesmiņu. Liec cepties 200 grādu temperatūrā 12 minūtes.

Foto: Artūrs Martinovs

Svētki

28. Augusts, 2017


Lasi vairāk