Rimi bērniem logo

Pievienojies labdarības akcijai „Eņģeļi pār Latviju”!

Tuvojoties Ziemassvētkiem, kā ierasts, sākas gada sirsnīgākā akcija “Eņģeļi pār Latviju”, kurā ikviens ir aicināts palīdzēt smagi slimiem bērniņiem.

Lai arī valsts apmaksā lielāko daļu ārstēšanas izmaksu, tomēr ir situācijas, kad reālās vajadzības pārsniedz iespējas, jo īpaši tādos gadījumos, kad nepieciešama ilgstoša rehabilitācija.

Pateicoties cilvēku atsaucībai, pagājušā gada „Eņģeļi pār Latviju” akcijas ietvaros bija iespēja sniegt palīdzību vairāk nekā 110 bērniem, uzlabojot viņu veselību un dzīves kvalitāti. Kādam bērnam tā ir bijusi iespēja nostāties pašam uz savām kājām, kādam citam – kļūt neatkarīgākam un patstāvīgākam jaunajā ratiņkrēslā. Katram no 112 bērniem ir savs stāsts, kurā “Eņģeļi pār Latviju” varējuši pievienot ko ļoti vērtīgu! Arī šogad gandrīz 200 bērni un viņu ģimenes visā Latvijā gaida sargeņģeļus, kuri palīdzēs piepildīt cerību par labāku veselību un vieglāku ikdienu.

LNT, Bērnu slimnīcas fonda un Rimi veidotās labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību. Lai piedalītos ar savu atbalstu un kļūtu par kāda bērna sargeņģeli, katrs ir aicināts ziedot, izvēloties sev ērtāko veidu. Šogad Rimi un Supernetto veikalos papildinātas ziedošanas iespējas – iegādājoties kādu no vairāk nekā 500 precēm ar kampaņas “Eņģeļi pār Latviju” atzīmi, noteikts līdzekļu daudzums no katras preces tiks novirzīts bērnu ārstēšanai. Kampaņas preces un ziedojumu summas apskatāmas šeit: engeli.rimi.lv/kampanas-preces.

Dāvināt smagi slimu bērnu ģimenēm spēku un cerību par pilnvērtīgāku dzīvi iespējams, izvēloties arī jebkuru citu ziedošanas veidu: ziedojot portālā bsf.lv, kurā ir izstrādāts jauns un ērts ziedošanas rīks, izmantojot ziedojumu kastītes Rimi un Supernetto veikalos, ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro). Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

Pēdējo astoņu gadu laikā kopš notiek labdarības akcija „Eņģeļi pār Latviju”, ir saziedoti 3,5 miljoni eiro, kas ļāvis palīdzēt jau kopumā 950 bērniem. Ir paveikts ārkārtīgi liels darbs, par ko organizatori saka paldies visai Latvijas sabiedrībai. Pateicoties cilvēku atsaucībai, šogad „Eņģeļi pār Latviju” atzīmē deviņus gadus, un akcijas organizatori ir ticības pilni, ka arī šogad kopīgi varēsim palīdzēt smagi slimiem bērniem.

Veselība

25. Novembris, 2016


Lasi vairāk