TICI SEV UN LATVIJAI!

Kad esi mazs, uzspīdēt ir grūtāk. Daudzi nemaz netic, ka tu vari. Bet, ja atdod sevi visu un vēl mazliet, kā var neizdoties?!

Tā top tie lielie stāsti. Arī Latvijai tādu ir ne mazums. 

Šovasar pat – cik daudz bija to, kuri ticēja mūsu 3x3 basketbolistiem? Taču puišiem ir olimpiskais zelts. Arī pašai Latvijai daudzi neticēja. Bet mums ir brīva, skaista valsts, kuru varam audzēt tik lielu, cik mūsu spēkos. Rimi sveic Latviju dzimšanas dienā un iedvesmo tos, kas ceļ mūs augstu!

LAI DZĪVO LATVIJA!

IZVĒLIES LATVIJA DĀRGUMUS!

Klājot svētku galdu par godu Latvijai, izvēlies vietējo. Palīdzi augt mazajiem ražotājiem, kas vēl tikai meklē savu ceļu pie tevis, un atbalsti lielos, lai kopā darītu Latviju bagātu. Nekas nav svaigāks un garšīgāks par pašu zemē audzēto!

Aplūko produktus

LATVIJAS GARŠAS

Mājsēde ir lielisks laiks jaunu recepšu apgūšanai un nesteidzīgām maltītēm. Pagatavo sava svētku galda gardumus pats! Iedvesmojies no Rimi receptēm un izbaudi Latvijas garšas!

Meklē šeit

Noderīgi

Informācija par 30 dienu zemāko pārdošanas cenu mājaslapā norādītajām precēm, kuras nav ātrbojīgas, pieejama tirdzniecības vietā (pie preces cenu zīmes) vai arī e-veikalā.