Mēs turpinām mācīties dienu no dienas, izaicinājumu pēc izaicinājuma. Galvenais ir nepārstāt mācīties! No 28. jūlija Rimi plauktos atradīsi visu skolai nepieciešamo un ne tikai!

Izmanto iespēju piedalīties loterijā – reģistrē čeku vai e-veikala rēķina nr. vismaz par 20 EUR un laimē viedierīci no Tet. Savukārt Mans Rimi kartes īpašniekiem esam sarūpējuši īpašus piedāvājumus, kas noderēs gan skolai, gan ikdienai.

Rimi sadarbībā ar Tet aicina atbalstīt daudzbērnu ģimenes, uzsākot skolas gaitas. Palīdzi piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas, iegādājoties un ziedojot kancelejas preces Rimi hipermārketos visā Latvijā.

RIMI LIELĀ ZINĪBU LOTERIJA

No 28.07. līdz 24.08. iepērcies Rimi vismaz par 20 € vienā pirkuma reizē.

Laimē viedierīces no Tet.

LOTERIJAS BALVU FONDS

*Loterijas atļaujas numurs 6353. Pirkumu summā netiek ieskaitīti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un medikamenti

IEPĒRCIES

No 28. jūlija līdz 24. augustam iepērcies jebkurā Rimi veikalā vienā pirkuma reizē par 20 € un saglabā pirkuma čeku. Šajā 20 € pirkuma summā netiek ieskaitīti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi un medikamenti.

REĢISTRĒJIES

Lai piedalītos loterijā, līdz 24. augustam reģistrējies loterijai www.rimiloterija.lv, izvēloties vienu balvu, kuras izlozē vēlies piedalīties. Reģistrēties loterijai vari neierobežotu skaitu reižu par katriem iztērētiem 20 €.     

Jo ātrāk reģistrēsi pirkuma čeku loterijai, jo lielākas izredzes laimēt – loterijas ietvaros paredzētas 4 izlozes – 05.08. / 12.08. / 19.08. / 27.08. Laimētāji tiks publicēti www.rimi.lv divu dienu laikā pēc katras izlozes.

Ar pilniem loterijas noteikumiem vari iepazīties www.rimiloterija.lv.

ĪPAŠI PIEDĀVĀJUMI MANS RIMI KARTES ĪPAŠNIEKIEM

RIMI UN TET AICINA - ATBALSTĪSIM LATVIJAS DAUDZBĒRNU ĢIMENES!

Rimi un Tet aicina - atbalstīsim Latvijas daudzbērnu ģimenes! Ģimenēs, kurās aug vairāki bērni gatavošanās skolas gaitām īpašas rūpes, tāpēc Rimi Latvia sadarbībā ar Tet no 28.jūlija līdz 24.augustam aicina atbalstīt daudzbērnu ģimenes, uzsākot skolas gaitas.

Palīdzi piepildīt Latvijas lielo ģimeņu skolas somas, iegādājoties un ziedojot kancelejas preces Rimi hipermārketos visā Latvijā. Uzzini vairāk šeit.