"Klēts" - labumi no Latvijas laukiem un īpaši piedāvājumi katru nedēļu

Latviešu tradicionālā sēta nav iedomājama bez klēts, kur glabāja visu bagātību – pārtiku, apģērbu un citas mantas. Klēts atslēga bija atslēga uz pilniem vēderiem, mieru un prieku mājās. Šodien ko līdzīgu piedāvā Rimi lielveikalos integrētie zemnieku lauku labumu veikali “Klēts” kopumā deviņos Rimi veikalos.

“Klēts” koncepta pamatā ir sniegt iespēju Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī mājražotājiem piedāvāt savu produkciju plašākam pircēju lokam Rimi veikalos.

"Klēts" kā koncepts ir ar savu unikālu sortimentu un pasniegšanas veidu. Rimi ar “Klēti” ir veiksmīga sadarbība, kur pašmāju ražotāju sortiments papildina lielveikala piedāvājumu un otrādi.

 

18. - 31. janvāra īpašie piedāvājumi

Šosezon Klēts zirņu klāstu ir papildinājuši  SIA Rāmkalni Nordeko Sējas novadā bioloģiski audzētie zirņi Bruno. Sātīgi un veselīgi!

 

Gardā Putraimu desa ir pircēju iecienīts produkts īpaši ziemas periodā. To piegādā Latvijas uzņēmums no Cēsīm SIA Āma, kurš savu produkciju ražo no vietējām izejvielām.  

Medu ar pīlādžiem  iesakam pagatavot kā karsto dzērienu un lietot saaukstēšanās gadījumā. Medus  maisījums ir ar antiseptisku iedarbību un nedaudz rūgtenu garšu. Tā aktīvā viela ir sorbīnskābe.

Rāmkalnos no laika gala tiek ražota smeķīga liellopu aknu pastēte, kuras receptūru ir viedojuši vietējie ļaudis. Klēts veikalos to tirgojam jau no pirmās dienas. Tā  ir iecienīta un pircēju pieprasīta līdz pat šai dienai.

“Klēts” sortimentā ir ap 250–300 ražotāju, un šis skaits gadu no gada īpaši nemainās. Šobrīd piedāvājam ap 3000 produktu. Pārtikas segmentā tās ir visas galvenās kategorijas: maize, piens un piena produkti, svaiga un pārstrādāta gaļa, bakaleja – milti un eļļas, plašs saldumu klāsts, medus, konservācija. Dažādi dzērieni – sulas, tējas, kombučas, kas pārstāv mūsdienīgu produktu līniju. Ir arī nepārtikas preces: gan ne visos veikalos, bet kaut vai nedaudz cenšamies piedāvāt svētku produktus, piemēram, sveces, pirts lietas, keramiku, Latvijas kosmētiku, tostarp pieprasītos cietos šampūnus, skaistas lietiņas dāvanām, jo gribas arī acis iepriecināt. Veiksmīgi izdevies ieviest uztura bagātinātājus, kas balstīti tautas medicīnas metodēs.

Šobrīd “Klēti" atradīsi:

  • t/c “Alfa”
  • t/c "Spice"
  • t/c "Briedis”
  • t/c “Damme”

  • t/c “Biķernieki”
  • t/c “Mols”
  • t/c “Valdemārs”
  • mini “Klēts” “Rimi Jugla”
  • pirmā “Klēts” ārpus Rīgas “Rimi Ogre”