Single image Single mobile image

IZVĒLĒTIES LATVIJĀ RADĪTO IR BŪTISKI

Mums Latvijā nav nedz naftas, nedz ogļu, nedz dimantu, taču mūsu zeme ir svaigām dabas veltēm bagāta. Mūsu dārgumi ir Latvijas svaigās dabas veltes visdažādākajos veidos un formās. Tu vienmēr sajutīsi atšķirību! Izvēlies Latvijā rādītus produktus un atbalsti vietējos ražotājus!

Latvija – zeme, kurā top izcili produkti

Rimi zina, ka Latvijā top izcili, daudzveidīgi un interesanti produkti, jo sadarbojas ar vietējiem ražotājiem visās Latvijas malās. Turklāt uzņēmums apzināti vēlas atbalstīt vietējos ražotājus, palīdzot tiem attīstīties, un vienlaikus nodrošināt Latvijas iedzīvotājus gan ar daudzveidīgu, gan veselīgu vietējo pārtiku, dodot vietu sortimentā arī ekoloģiskās pārtikas klāstam.

Klēts

“Klēts” koncepta pamatā ir sniegt iespēju Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī mājražotājiem piedāvāt savu produkciju plašākam pircēju lokam Rimi veikalos. Šobrīd "Klēts" piedāvā īpaši izdevīgus piedāvājumus katru nedēļu. 

Klēts piedāvājumi

Receptes

Arī Rimi Gardēži vairo Latvijas ražotāju produkcijas atpazīstamību, lai arvien biežāk savās maltītēs mēs iekļautu mūsu pašu audzētos, lolotos, ražotos  dārgumus. 

Pagatavo ko gardu jau šodien - RECEPTES

Latvijas vīnu ražotāji

Lauciena, Allaži, Krimulda, Kūrmale, Salaspils, Sigulda, Sabile, Renda, Aiviekste, Līgatne, Naukšēni, Jumprava, Nagļi, Lubāna, Aizpute – kādi gan tik nav ģeogrāfisko vietu apzīmējumi, kuros šobrīd darbojas Latvijas vīndari. Precizitātes labad jāsaka, ka 99,8% no mūsu pašu vīndaru veikuma nav vīnogu vīni, bet gan no augļiem, ogām un vēl no dažām vīna pasaules izpratnē eksotiskām vielām, piemēram, bērzu sulas, plūškoka, ceriņu ziedu vai pienenēm, darināti dabiski raudzēti vīni.

Lasīt vairāk 

Rāmkalnos – krāsaini un gardi

Gaujas krastā ir populāra vieta – Rāmkalni, kur var braukt ar laivām, baudīt gardas maltītes un iepirkties veikaliņā. „Šeit rodas brīnumi!” ir Rāmkalnu moto. Plašais produktu klāsts sastāv no sukādēm, pastilām, sīrupiem, sulām, morsiem, limonādēm, saldējumiem un citiem produktiem. Rimi un Rāmkalniem sadarbība izveidojās 2011. gadā. Kopīgi tika ieviests jauns koncepts – sadaļa Rimi Klēts, kur tiek piedāvāts plašs zemnieku ražojumu sortiments, sākot ar gaļas izstrādājumiem līdz saldumiem.

Lasīt vairāk

Putnu fabrika Ķekava

Putnu fabrika “Ķekava” ir labi pazīstama visā Latvijā jau kopš tās dibināšanas 1964. gadā. Pirms vairākiem gadiem Ķekavas un Bauskas putnu fabrikas nonāca viena saimnieka rokās, un šobrīd uzņēmumā Ķekavā, Bauskā un Rīgā tiek nodarbināti vairāk kā 1000 darbinieku. Uzņēmums turpina augt, piedāvājot savu produkciju Baltijas valstīs un Eiropā, kur tā ir ļoti iecienīta, pateicoties kvalitātei un nemainīgi lieliskajai garšai. 

Lasīt vairāk

Bauskas alus

Šobrīd stūrakmeņi ir “Bauskas gaišais Speciālais” un “Bauskas tumšais Speciālais” alus. Par godu Latvijas valsts simtgadei izveidota alus šķirne “Gaišais Latvijas 100”. Lielu vietu produkcijas plauktā ir ieņēmuši bezalkoholiskie dzērieni – dabīgi raudzētais Kvass, iesala dzēriens “Veselība” un “Porteris”.

Lasīt vairāk

Jersikas čipsi

Čipsi pieejami ar tādām garšām kā siera, skāba krējuma ar sīpoliem, tomātu un bazilika, bekona un balzamiko etiķa. Bet tas vēl nav viss – nupat ir radītas trīs jaunas garšas: Himalaju sāls, zilā siera un mango salsas. Prieks ir ne tikai par gardajiem čipsiem, kas atrodas paciņā, bet arī par gaumīgo un pievilcīgo iepakojuma dizainu, par ko saņemti jau trīs atzinības raksti.

Lasīt vairāk

Skrīveru saldumi

Kā skaidro saimniece, lai vieglāk spētu aptvert visu ražojumu klāstu, sortiments ir jāiedala piecās lielās kategorijās - piena saldumi, glazēti augļi šokolādē, marcipāna izstrādājumi, šokolāde sprodukti un graudu labie gardumi.

Lasīt vairāk

*Rimi un pētījumu aģentūras Norstat aptauja 2020. gada novembrī, kurā piedalījās 1004 Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 līdz 74 gadiem.