VAI TU SPER PIRMOS SOĻUS PRETĪ VESELĪGIEM PARADUMIEM?

Bet varbūt tiecies uz jauniem sportiskajiem rekordiem? Tu noteikti zini, kāds spēks slēpjas draugu uzmundrinājumā! Mūsu visu uzmundrinājums jau pavisam drīz būs vajadzīgs tiem, kuri šogad dodas uz Tokiju pēc olimpiskā zelta.

Latviju 14 sporta veidos pārstāvēs 30 sportisti, un daudziem no viņiem šīs būs pirmās Olimpiskās spēles. Tās notiks bez skatītāju klātbūtnes, tāpēc komandas sajūtai, kas dod spēku un iedvesmo, šogad būs sevišķi liela nozīme. Komanda – tie ir ne tikai sportisti un viņu treneri. Tie ir arī fani, kuru ticība sportistu spēkiem un aktīvais atbalsts pat visgrūtākajos brīžos iepludina jaunu enerģiju komandas asinsritē. 

Tāpat kā olimpieši iedvesmo mūs pārmaiņām un labākai rītdienai, nu pienākusi mūsu kārta atbalstīt un iedvesmot viņus, atgādinot, ka kopā mēs esam stiprāki. Ievies olimpieša spēku savā ikdienā arī tu! Iedvesmojies no Gardēžu radītajām receptēm ŠEIT, izvēlies augļus un dārzeņus ar olimpiskajām uzlīmēm Rimi veikalos, turi īkšķus un sasniedz jaunas virsotnes kopā ar Latvijas olimpiešiem!

___________________________________________________________________________________________________________________________

2021.03.01.

 

RIMI KĻUVIS PAR OFICIĀLO LATVIJAS OLIMPISKĀS KOMANDAS IEDVESMOTĀJU

2021.03.01.

Kas kopīgs pieredzes bagātam olimpietim un iesācējam savā pirmajā skrējienā? Nepieciešamība ik dienu pārvarēt sevi, pielikt vēl tikai vienu soli, saņemties vēl pavisam nedaudz, lai katru dienu sasniegtu mazliet vairāk. Ticam, ka katrs mazais solis ceļā uz veselīgāku ikdienu ir tikpat vajadzīgs kā lieli sporta sasniegumi, kam jūt līdzi visa Latvija. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai dodaties pretī savam pirmajam olimpiskajam zeltam, vai cenšaties sākt veselīgāk ēst, dzert vairāk ūdens vai atvēlēt vairāk laika pastaigām svaigā gaisā, Rimi ir uzticams atbalsts un vienmēr būs blakus, lai palīdzētu izdarīt veselīgākas izvēles.

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers: “Rimi un LOK ir kopīgs mērķis – veselīgāka sabiedrība, kur cieņā ir sports, fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un veselīgs dzīvesveids. Sports – tā ir iespēja sevi pilnveidot, tāpat kā rakstura stiprināšana, veidojot jaunus, labākus paradumus ikdienā. Tāpēc uz šo mērķi ejam kopā un aicinām ikvienu pievienoties!”

Lai uzmundrinātu katru, kurš cenšas uzsākt labas pārmaiņas savā dzīvē, Rimi iedvesmos kopā ar trim jauniem, daudzsološiem sportistiem, kuriem pirmās olimpiskās spēles vēl priekšā.

RIMI OLIMPISKĀS IEDVESMAS VĒSTNEŠI

Vineta Pētersone (BMX riteņbraukšana)

Latvijas labākā BMX riteņbraucēja ir junioru Eiropas čempionāta sudraba un pasaules čempionāta bronzas medaļas ieguvēja, kura savā pirmajā gadā pasaules elitē spēja iekļūt starp 10 labākajām sportistēm Pasaules kausa kopvērtējumā. Šī gada februārī Vineta ieņem augsto sesto vietu Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) BMX ranga TOP10 sieviešu individuālajā vērtējumā.

Kārlis Ozoliņš (teniss)

Līdz šim Kārļa augstākais sasniegums ir augstā 6. vieta Pasaules junioru rangā. Pagājušā gada sākumā viņš sasniedza Australian Open junioru vienspēļu turnīra pusfinālu, bet dubultspēlēs iekļuva finālā. Daudzi uzskata, ka Kārlim ir pa spēkam iekļūt vīriešu vienspēļu ATP ranga labāko desmitniekā.

Sindija Bukša (vieglatlētika)

Sindija ir Latvijas vadošā sprintere, kurai izdevies tas, kas 30 gadus nebija izdevies nevienai citai – labot Latvijas rekordu 100 metru distancē. 2019. gadā viņa kļuva par Eiropas U-23 čempioni 200 metru distancē, bet Latvijas simtgades gadā ieguva Gada vieglatlētes titulu.

ATBALSTS CEĻĀ UZ VESELĪGIEM SASNIEGUMIEM!

SPORTISTU PADOMRAKSTI

Dienas režīms – ierāmējums veiksmīgai dienai

Dienas režīms ir viena no pirmajām asociācijām, iztēlojoties profesionālo sportu. Celšanās un gulētiešana vienā un tajā pašā laikā, rūpīgi sabalansēts uzturs, noteikts treniņu un atpūtas ritms – sportisti strādā 24 stundas diennaktī, pat miegā. Tomēr pārdomāts dienas režīms palīdz ne tikai profesionālajā sportā, bet ikvienā dzīves jomā un tuvina gan karjeras virsotnēm, gan lieliskai pašsajūtai, ir pārliecināti Rimi olimpiskās iedvesmas vēstneši – sprintere Sindija Bukša, BMX riteņbraucēja Vineta Pētersone un tenisists Kārlis Ozoliņš.

Pilnu rakstu lasi ŠEIT

Sportistu ieteikumi ceļā uz lielisku pašsajūtu ikdienā

Esi nolēmis ieviest veselīgas pārmaiņas savā dzīvē? Vai arī to jau dari, bet vēl meklē īsto panākumu atslēgu? Rimi olimpiskās iedvesmas vēstneši, sprintere Sindija Bukša, BMX riteņbraucēja Vineta Pētersone un tenisists Kārlis Ozoliņš, dalās savā pieredzē, ko darīt, lai vienmēr justos lieliski!

Pilnu rakstu lasi ŠEIT

 

Vai un kā našķojas sportisti?

Svaigi dārzeņi, augļi un pilngraudu produkti, labs šķiedrvielu, ogļhidrātu, olbaltumvielu un labo tauku līdzsvars, pietiekams daudzums šķidruma – kurš gan nav kaut reizi dzirdējis par veselīga uztura pamatprincipiem! Bet kā tad ar našķiem? Vai veselīgs dzīvesveids liek no tiem pilnībā atteikties? Sportisti saka – nē! Rimi olimpiskās iedvesmas vēstneši, sprintere Sindija Bukša, BMX riteņbraucēja Vineta Pētersone un tenisists Kārlis Ozoliņš, atklāj: arī profesionāliem sportistiem ir savas našķu dienas, kad apēst kaut ko garšīgu un reizēm ne tik veselīgu, lai pēc tam gūtu lielāku prieku arī no sabalansēta uztura.

Pilnu rakstu lasi ŠEIT