Mārcis Mitrevics

Labākie no labākajiem tikai «Rimi»

Padomi • 28. Novembris, 2019
Dažādās Rimi veikala nodaļās arvien plašāk tiek piedāvāti restorānu kvalitātes ēdieni un to sastāvdaļas, kas ļauj jums atrast visu nepieciešamo, lai mājas pagatavotu perfektu, restorāna cienīgu maltīti, un jebkurai perfektai maltītei, protams, ka ir vajadzīgs saderīgs, atbilstošs vīns.
 

Ja picērijā pietiek ar tik vīniem, ar cik dažādām pamata sastāvdaļām picas tiek gatavotas, tad iedomājieties, cik ārkārtīgi daudz dažādu maltīšu var pagatavot no Rimi produktu klāsta, attiecīgi tik pat dažādam ir jābūtarī Rimi Vīna dārzs sortimentam. Nu jau par tradīciju kļuvušajā Riga Wine & Champagne konkursā Latvijas Gada Vīns 2019, kurā tiek noskaidroti labākie Latvijā nopērkamie vīni, arī mēs – Rimi Vīna dārzs, iesniedzām izvērtēšanai starptautiskai un ļoti stingrajai žūrijai divdesmit, mūsuprāt, atzinības vērtus vīnus. Lai nodrošinātu žūrijas objektivitāti, visi vīni tika degustēti pēc aklās degustācijas principa, aizklājot vīnu etiķetes. Lūkojoties pēc labākajiem no labākajiem, esmu lepns par rezultātiem, kas piešķīra mūsu, tikai Rimi Vīna dārzā nopērkamajiem, vīniem trīspadsmit Bronzas un četras Sudraba godalgas! Lūk, izcilāko vīnu izlase, ar kuru mēs lepojamies! Vīni, kuri šogad savās kategorijās atzīti par labākajiem. Ja meklējat saderību ābolkūkai, augļu saldējumam vai zilā pelējuma sieram – lūk, vislabākais Latvijā pieejamais desertvīns - Burgenlandes Zantho Beerenauslese no Austrijas. Ja meklējiet labāko, ar ko saskandināt svētkos - vislabākais
Latvijā pieejamais rozā šampanietis Veuve Doussot Rose Brut ir nopērkams tikai pie mums. Ja mīlat Itāliju un itāļu virtuvi - vislabākais Latvijā pieejamais Veneto sarkanvīns Cottini Monte Zovo Ripasso Superiore gaida jūs. Ja maltītē esat paredzējuši gatavot balto zivi - piektais labākais Vācu vīns un vislabākais Vācu vīns, kas nav rīslings, Ihringer Weisser Burgunder no saulainās Bādenes jau ir pieejams. Lai jūs vieglāk atrastu šos vīnus mūsu Rimi Vīna dārzs, mēs tos esam izdaiļojuši ar Latvijas Gada Vīns uzlīmēm - kroņiem attiecīgās atzinības pakāpes krāsās. Izmēģiniet labāko, izbaudiet vislabāko!

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.

Alkohola dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


Populārākie raksti