Mārcis Mitrevics

Rimi Vīna dārzs Rimi e-veikalā

Padomi • 02. Novembris, 2020
Kopš aprīļa mūsu interneta veikalā ir iespēja iegādāties arī alkoholiskos dzērienus, tai skaitā vīnu. Man personīgi kārtējo reizi jānorāda, ka vīns nav tik vien kā alkohols, kā apreibināšanās līdzeklis, bet gan pilnvērtīgas maltītes sastāvdaļa, tāpēc uzskatu, ka nobriedušā un apzinīgā sabiedrībā, vīnam būtu jābūt izdalītam ārpus stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem. Lai vai kā, šobrīd jebkuram no mums ir iespēja attālināti pasūtīt, iegādāties un pat saņemt uz mājām piegādātu vīnu. Šī jaunā iespēja (kas citās zemēs nemaz vairs nav tik jauna un neierasta) mums visiem atver jaunus apvāršņus.

 

Veikalā komunikācijā starp pārdevēju un pircēju ir zināšanu un informācijas barjera, bet internetā tādas vairs nav! Tas nozīmē, ka Rimi Vīna dārza visu četros gados uzkrāto informāciju ne tikai teorētiski, bet arī pilnīgi praktiski, mēs varam (UN MUMS VAJAG) nodot saviem Rimi Vīna dārzs apmeklētājiem. Ar vienu vienīgu mērķi – atvieglot Tev īstā vīna izvēli, vienlaicīgi sekmējot pozitīvu Tavu iepirkšanās pieredzi.

Šobrīd mēs, Rimi, joprojām mācāmies izveidot loģiski produktu izvēles iespējamību, mācāmies sniegt papildus noderīgu informāciju precīzākai produkta izvēlei, mācāmies sagatavot īpašus interneta piedāvājumus un piedāvājumu kopumus, sniegt vairāk informācijas par katru produktu, zīmolu, ražotāju, izcelsmes valsti, un, visbeidzot, veidot paredzami precīzākus ēdienu un dzērienu saderības ieteikumus. Mēs, Rimi Vīna dārzs, esam tikai e-komercijas ceļa sākumā, bet es jau tagad esmu priecīgs un lepns par šo iespēju – veidu, kā papildus komunicēt ar Tevi, Vīna dārza apmeklētāj, bez robežām un tiešsaistē. Ja meklējat pozitīvo mūslaiku negāciju gūzmā – Rimi Vīna dārzs internetā ir viens no tiem.

Tagad mazliet ieteikumu par mūsu interneta Rimi Vīna dārzs lietošanu. Rimi e-veikalā vīnu atradīsi alkoholisko dzērienu sadaļā. Tālāk kreisajā pusē FILTRS izvēlnē ieraudzīsiet iespēju atfiltrēt vīnus pēc dažādiem sekojošiem kritērijiem:

PREČU GRUPA – jeb iespēja izvēlēties starp baltajiem, rozā, sarkanajiem, stiprinātajiem vai augļu vīniem;

ZĪMOLS – šeit jums ir iespēja ātrāk atrast savu iemīļotāko vīnu pēc tā zīmola un šeit atrodami vairāk par piecdesmit populārākajiem zīmoliem Rimi Vīna dārzā;

• Zem filtra SERTIFIKĀTI paslēpti vīni, kas ražoti no bioloģiski audzētām vīnogām;

• Tikko ieviestie jaunumi atrodami sadaļā JAUNUMI;

• Sadaļā SPECIĀLĀ PĀRTIKA savus vīnus visērtāk atradīs pārliecinātie vegāni;

• Tāpat Jums ir iespēja vienkāršoti atrast vīnus no Jūsu visiecienītākās vīna zemes, meklējot tos sadaļā IZCELSMES VALSTS;

• Zem filtra TIPS visi vīni sadalīt pēc to salduma pakāpes;

• Savukārt filtra MATERIĀLS vīni sadalīt pēc vīnogu šķirnes no kuras vīns radīts – tas starp citu Jums paver vienkāršotāku iespēju salīdzināt dažādu valstu, bet vienas un tās pašas vīnogu šķirnes vīnus, nedodoties plašajā Rimi Vīna dārza plauktu ekspedīcijā;

• Visbeidzot sadaļā AROMĀTS vīni ir sadalīti pēc tā paša vienojošā faktora, jeb vīna stila, kas ir atspoguļots veikala cenu zīmēs, vadoties pēc vīnu aromāta un garšas.

PAPILDUS pievēršu uzmanību uz vēl vienu iekārojamākā vīna meklēšanas iespēju – visa e-veikala horizontālajā izvēlnē, starp sadaļām PRODUKTI, AKTUĀLI, PIRKTĀKIE PRODUKTI utt. atradīsiet arī izvēlni CITI PIEDĀVĀJUMI. Atverot to, starp dažādām labām lietām atradīsiet arī sadaļu – RIMI VĪNA KLUBA “VĪNA DĀRZS” PIEDĀVĀJUMI. Šajā sadaļā mēs Rimi piedāvājam vairākus dažādus vīnus dažādām vajadzībām, vadoties no paredzētā ēdiena un maltītes. Te atsevišķi atradīsiet mūsu šī brīža vīnu piedāvājumu pastai, picai, zivīm, jūras veltēm, gaļai, putnam, sieriem, augļiem, desertiem, kā arī speciāli piedāvājumi aperitīvam, vegāniem, Latvijas vīniem un bezalkoholisko vīnu kārotājiem.

Mēs joprojām mācāmies pārdot Jums vajadzīgo vīnu attālināti, savu lielāko iespēju saskatot, komunicējot ar Rimi Vīna dārzs apmeklētāju tiešāk, daudzpusīgāk un, galvenais, vērtīgāk, atvieglojot Jūsu maltītes sastāvdaļas – vīna izvēli, iegādāšanos un tā nokļūšanu uz Jūsu galda.

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.

Alkohola dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


Populārākie raksti