Konservi “Nutribalance” suņiem – kvalitāte par saprātīgu cenu

Par suņiem • 27. Augusts, 2020
Ēdiens ir mūsu visu pamatvajadzība – gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Kvalitatīvs uzturs ir viens no galvenajiem dzīves kvalitāti un veselību ietekmējošajiem faktoriem. Mūsu četrkājaino mīluļu ēdienkarte ir atkarīga no tā, ko izvēlas cilvēks. Suni vai kaķi var ēdināt dažādi: kāds izvēlas dzīvnieku barot ar mājās gatavotu ēdienu, cits ir svaigēdāju diētas piekritējs, bet daudzi dod priekšroku rūpnieciski ražotai dzīvnieku barībai. Mīlot mazos draugus, rūpējoties par viņu labsajūtu un atvieglojot izvēli saimniekiem, Rimi ir radījis īpašu produktu līniju gardām un sabalansētām maltītēm par pieejamu cenu. Sausās barības un konservi jeb mitrās barības ir viens no vienkāršākajiem un ikdienā ērtākajiem dzīvnieku ēdināšanas modeļiem, jo šos produktus ir viegli uzglabāt, paņemt līdzi, kad dodaties ceļā, un vienlaikus tie nodrošina dzīvniekam visas nepieciešamās uzturvielas. Tāpat ir viegli aprēķināt nepieciešamo ēdiena daudzumu, lai suns vai kaķis saņemtu pietiekami, bet ne pārlieku daudz kaloriju. Izvēloties rūpnieciski ražotu barību, ir svarīgi izvērtēt tās kvalitāti. Aicinām iepazīties ar Rimi zīmola Nutribalance produkciju – kvalitāte par saprātīgu cenu.
 

Suņu barība Nutribalance ar liellopu un vistu 150g

Šī ir pastētes veida barība, tātad ar viendabīgu konsistenci. Jāatgādina, ka konservus suņa ēdienkartē izmantojam galvenokārt kā piedevu, kas, piejaukta sausajai barībai, uzlabo tās garšu, vai kā našķi apetītes veicināšanai. Konservi apgādā dzīvnieku ar papildu šķidrumu, jo būtiska mīkstās barības sastāvdaļa ir ūdens. Šis konservs ir ar vistas un liellopa garšu, tomēr der ņemt vērā sastāva aprakstu uz barības: tajā norādīts, ka gaļas produktu saturs ir 60%, bet tikai 4% ir liellopa gaļa un 8% – vistas gaļa, tātad pārējo gaļas saturu var veidot dažādu veidu gaļas piejaukumi. Ja sunim ir nosliece uz alerģijām vai pastiprināta jutība pret dažādiem pārtikas produktiem, labāk izvēlēties konservus, kuros norādīta visa gaļas satura izcelsme. Mitrās barības saturs ir rūpīgi jāpēta, jo tajā esošie gaļas produkti mēdz būt salīdzinoši zemākas kvalitātes, kas ir svarīgi, ja ar konservu paredzēts aizvietot pilnvērtīgu ēdienreizi.

Suņu barība Nutribalance ar vistu un tītaru 150 g

Šis konservs ir ar vistas un tītara gaļu, kas ir viegli sagremojama, tāpēc to iecienījuši daudzi suņi un viņu saimnieki. Uzticama kvalitātes zīme ir inulīns, kas atrodams visu šeit aprakstīto konservu sastāvā. Inulīns ir vērtīga uzturviela, augu izcelsmes viela, ko dēvē arī par polisaharīdu. Tas labvēlīgi ietekmē glikozes līmeni asinīs un darbojas kā probiotiķis, labvēlīgi ietekmējot gremošanas traktu un tā mikrofloru. Inulīnam piemīt arī citas pozitīvas īpašības – tas stiprina imunitāti, samazina holesterīna līmeni asinīs un uzlabo kalcija un magnija uzsūkšanos organismā. Ja barības satura aprakstā redzat vārdu “inulīns”, varat būt droši, ka šī jūsu četrkājainajam draugam nāks par labu.

Suņu barība Nutribalance ar vistu 100 g

Atšķirībā no iepriekš aprakstītajiem konserviem šie ir gabaliņi želejā, kas piešķir barībai papildu aromātu un tādējādi veicina apetīti. Lai gan norādīts, ka šī barība ir ar vistu, tās sastāvā ir arī zivju izcelsmes produkti. Šī nianse jāņem vērā jutīgu suņu saimniekiem, turklāt sastāvā esošo zivju produktu dēļ var būt jūtams tiem raksturīgais aromāts. Salīdzinot ar citām mitrajām barībām, šī izceļas ar lielāku cinka saturu. Cinks ir minerālviela, kas nepieciešama dažādu organisma šūnu normālai darbībai, un tam ir būtiska nozīme olbaltumvielu un ogļhidrātu vielmaiņā. Cinks piedalās normālā aknu darbībā, veicina dzīšanas procesus un uztur veselīgas ādas aizsargfunkcijas.

Suņu barība Nutribalance ar liellopu un vistu / ar liellopu un trusi / ar tītaru 100g

Šo trīs mitro barību galvenā atšķirība ir to garšas, kas dažādo suņa ēdienkarti. Tām visām ir vienāds sastāvs, atšķiras tikai olbaltumvielu avots. Jāņem vērā, ka katrā no tām iekļautas augu izcelsmes olbaltumvielas, kā arī zivju izcelsmes produkti un cukuri. Visās šajās barībās ir vienāds D3 un E vitamīna daudzums. Vitamīns D3 ir ļoti svarīgs suņa veselības uzturēšanai. Tā kā atšķirībā no cilvēka suņa spēja uzņemt vitamīnu D3 no saules ir ierobežota, tas jānodrošina ar uzturu. Viena no galvenajām vitamīna D3 funkcijām ir kalcija uzsūkšanās veicināšana, lai stiprinātu kaulu izturību. Šis vitamīns pozitīvi ietekmē arī ādas stāvokli. Savukārt vitamīns E ir būtisks antioksidants, kas palīdz organismam cīnīties ar brīvajiem radikāļiem un pozitīvi ietekmē imūnsistēmu, muskuļu, sirds un aknu veselību.

Pozitīvi vērtējams tas, ka nevienā no minētajiem konserviem nav pievienotu krāsvielu un garšas pastiprinātāju. Tā kā mitrajā barībā un konservos ir salīdzinoši maz olbaltumvielu, , būtu jāapēd ļoti daudz rūpnieciski ražotu konservu lai uzņemtu visas nepieciešamās uzturvielas tikai no tiem. Tādēļ mitro barību sunim ieteicams piedāvāt kā daļu no maltītes, lai uzlabotu sausās barības garšas īpašības un veicinātu apetīti.

Galvenā attēla avots: pexels.com


Populārākie raksti