Rimi Rīgas maratons

Lai mudinātu cilvēkus pievērsties veselīgām fiziskām aktivitātēm un iedvesmotu Latvijas ģimenes veselīgam dzīvesveidam, Rimi atbalsta Latvijas lielākos skriešanas svētkus. Rimi maratona laikā nodrošina vairāk nekā pustonnu svaigu augļu, kas ikvienam maratona dalībniekam ir pieejami enerģijas punktos trasē, savukārt pēc maratona finiša līnijas šķērsošanas ikvienam skrējējam tiek nodrošinātas veselīgas uzkodas Rimi videi draudzīgajos un vairākas reizes lietojamos auduma maisiņos.

Lai atbalstītu kolēģu veselīgo apņemšanos, Rimi katru gadu apmaksā arī darbinieku un viena viņu ģimenes locekļa dalību maratonā, kā arī sedz Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējiena dalības izmaksas. 

Rimi ir Rīgas maratona atbalstītājs kopš 2008. gada, kad kopā ar “Nordea” un “Tet”, vēl tikai tika būvēti Baltijā lielākie skriešanas svētki. Savukārt no 2020. gada Rīgas maratons nes “Rimi Rīgas maratona” vārdu. 

Rimi atbalsts maratonam ļauj ar vēl lielāku sparu turpināt skriešanas kultūras un veselīga dzīvesveida popularizēšanu, ieviest būtiskus jauninājumus ilgtspējīgas attīstības jomā un īpaši pievērsties bērnu un jauniešu iesaistei, organizējot maratona ietvaros jau tradicionālo Rimi bērnu dienu.