Labākai dzīvei

Cilvēka dzīvesprieka pamatā ir laba veselība, možs gars un mundrs ķermenis. Tālab Rimi vēlas iedvesmot ikvienu labākai dzīvei un veicināt veselīgu paradumu ieviešanu ikdienā. Likumsakarīgi, ka Rimi jauno veselīga dzīvesveida kustību nosaucām tieši tā – Labākai dzīvei. Šeit tu vari atrast padomus par produktu izvēli, pareizu uzturu, aktīvu dzīvesveidu un garīgo labsajūtu ikdienas dzīves kvalitātes celšanai. Jo laba dzīve – tā ir dzīve, kurā jūtamies labi.

Iedzīvinot Labākai dzīvei kustību, īpašu uzsvaru liekam uz pārtikas preču sortimentu. Visos Rimi veikalos uz plaša produktu klāsta vari atrast marķējuma zīmi Labākai dzīvei, kas norāda, ka produkta sastāvā ir:

mazāk vai labāki tauki,

mazāk cukura,

mazāk sāls,

ierobežots daudzums pārtikas piedevu (e-vielas),

tikai dabīgi aromatizētāji,

vairāk šķiedrvielu.

Mēs esam pārliecināti, ka bez aktīva dzīvesveida un kārtīgas izkustēšanās nav iespējams patiesi pilnvērtīgs dzīves veids. Tāpēc Labākai dzīvei sniedz padomus par sporta aktivitātēm, kas piemērotas visiem sagatavotības līmeņiem, ieteikumus emocionālās labsajūtas uzturēšanai un, protams, viegli pagatavojamas receptes, kas vienlaikus ir gan garšīgas, gan veselīgas!

Labākai dzīvei saturs un padomi tiek radīti sadarbībā ar vēstnesi Olgu Ļubinu, Rimi veselīgas ēšanas eksperti un uztura speciālisti, kā arī plašu klāstu zinošu ekspertu aktīvā dzīvesveida un emocionālās labsajūtas jomās. Rimi ir tavs uzticamais palīgs un padomdevējs ceļā uz labāku un veselīgāku dzīvi!

Rimi Labākai dzīvei

Noderīgi

Informācija par 30 dienu zemāko pārdošanas cenu mājaslapā norādītajām precēm, kuras nav ātrbojīgas, pieejama tirdzniecības vietā (pie preces cenu zīmes) vai arī e-veikalā.