Rimi Gardēži – iniciatīva gardākai dzīvei

Lai iedrošinātu Latvijas cilvēkus garšīgākai dzīvei un jauniem atklājumiem virtuvē, Rimi Gardēžu komandā spēkus apvienojuši šefpavārs Normunds Baranovskis, vīnzinis Mārcis Mitrevics, ēdiena mākslas kritiķe Signe Meirāne, Latvijas gardāko stāstu stāstniece Ilze Jurkāne, delikatešu maģistre Liene Zemīte, veselīga uztura māksliniece Inga Pūce, garšvielu pētnieks Mārtiņš Sirmais un kafijas eksperts Gatis Zēmanis.

Garša ir viss. Ir sava garša bērnībai un studiju laikam, sava – ceļojumiem un sava – mājas sajūtai. Ar garšu dzīvot ir jaukāk! Tāpēc Rimi – tūkstoš garšu mājas – ir sapulcinājuši savu gardēžu komandu. Viņi ceļ augšā vecās receptes, meklē jaunas, atklāj labi aizmirsto un nekad nebijušo. Rimi Gardēži dara visu, lai jūsu virtuve pārvērstos pasakainā piedzīvojumā un katra maltīte svētkos. Sekojiet, vērtējiet un gatavojiet! 

Vairāk par Rimi Gardēžiem uzzini interneta vietnē www.gardezi.lv.

Noderīgi

Informācija par 30 dienu zemāko pārdošanas cenu mājaslapā norādītajām precēm, kuras nav ātrbojīgas, pieejama tirdzniecības vietā (pie preces cenu zīmes) vai arī e-veikalā.