Gardums mīlulim, prieks saimniekam

Reģistrējies

Gardums mīlulim, prieks saimniekam

Esi sveicināts klubā Rimi Mājdzīvniekiem  – vietā, kur iedvesmoties, lai četrkājainajiem mīluļiem nodrošinātu pašu labāko! Ja esi mājdzīvnieka saimnieks, šeit atradīsi izdevīgus piedāvājumus mājdzīvnieku pārtikas un gardumu izvēlē, audzināšanas padomus, kā arī lieliskas idejas gan rotaļām, gan pastaigām ar saviem mīluļiem.

Vajadzīgs padoms?
Mīlošs saimnieks savu četrkājaino draugu pazīst kā neviens un vislabāk zina, kad to labāk palutināt un kad labāk likt mīluli mierā. Taču reizēm nākas sastapties arī ar nebijušiem izaicinājumiem, cīnīties ar nelāgiem mīluļu paradumiem un piedzīvot temperamentīgas rakstura izpausmes. Rimi Mājdzīvnieku kluba eksperti ieteiks, kā rīkoties un atrisināt izaicinošākās situācijas.

Meklē iedvesmu?
Mēs ticam, ka dzīve kopā ar četrkājainajiem mīluļiem ir patiesi aizraujošs piedzīvojums. Lai piedzīvojuma mirkļi neizsīktu ikdienas rutīnā, esam parūpējušies par jaunām un svaigām idejām ikdienas dzīvesprieka devai kopā ar savu mīluli. Rimi Mājdzīvnieku klubā iedvesmojies jauniem kopīgas laika pavadīšanas veidiem, saņem ieteikumus interesantiem uzdevumiem un aizraujošām rotaļām mīluļa attīstībai un priekam!

Gribi iepirkties izdevīgāk?
Reģistrējies Rimi Mājdzīvnieku klubā Rimi kioskā jau šodien, saņem dāvanas mīluļa dzimšanas dienā un krāj punktus izdevīgākiem pirkumiem, iegādājoties preces dzīvniekiem!

Kluba Rimi Mājdzīvniekiem lietošanas noteikumi

Izmanto kluba Rimi Mājdzīvniekiem priekšrocības:

Pērc mājdzīvnieku produktus ar Mans Rimi karti.

Katrs iztērētais eiro dod 1 punktu.

Krāj punktus un saņem atlaides: 15 punkti = 15% atlaide, 45 punkti = 25% atlaide, 80 punkti = 15 eiro.

Tava mājdzīvnieka dzimšanas dienā iegādājies preces mājdzīvniekiem ar -10% atlaidi.

Atlaide neattiecas uz akcijas precēm.