Mārcis Mitrevics

Rimi Vīna Dārzs e-veikalā

Padomi • 25. Maijs, 2020
Jau sen valdības un attiecīgo sadarbības partneru kuluāros tika diskutēts par alkohola iegādāšanos attālināti jeb internetā. 

Visiem zināmie distancēšanās ierobežojumi pēkšņi pasteidzināja lemt par labu alkohola attālinātas tirdzniecības legalizācijai ārkārtējās situācijas laikā, kā arī pieņemt lēmumu atļaut to turpināt pēc ārkārtējās situācijas. Man personīgi kārtējo reizi jānorāda, ka vīns nav jāuztver tik vien kā alkohols, kā apreibināšanās līdzeklis, bet gan kā pilnvērtīgas maltītes sastāvdaļa, tāpēc uzskatu, ka nobriedušā un apzinīgā sabiedrībā, vīnam būtu jābūt ārpus tā dēvētā “aizliegtā augļa” statusa. Bet lai vai kā, pēkšņi, vienā dienā mums Rimi nācās atskārst, ka nu mēs varam piedāvāt Tev, Rimi apmeklētāj, internetā iegādāties ne tikai ēdienus, tā sastāvdaļas un ūdeni, bet arī vīnu!

Rimi e-veikals, kurš tikko kā pats sācis darboties, teiksim, ierobežotas pieejamības režīmā, kam salīdzinoši nelielā mūsu ne pārāk urbānās valsts sabiedrība un tam līdz šim paredzamais stabili lēnais attīstības ceļš, jaunās realitātes ietvaros pēkšņi piedzīvoja neiedomājami augošu pieprasījumu.

Un tam vienā dienā pievienojās arī iespēja uz mājām piegādāt vīnu. Jā, mēs nebijām tam gatavi... Jā, pagāja vairākas dienas un pat nedēļa, kamēr mēs pievienojām mūsu interneta tirdzniecības platformai arī vīnu. Un es varu atklāt noslēpumu – mēs joprojām mācāmies kā labāk Tev, Rimi Vīna dārzs Apmeklētāj, palīdzēt izvēlēties vīnu ne mums ierastajā un gadiem attīstītajā fiziskajā veikalā, bet jau virtuālajā realitātē.

Šī jaunā iespēja (kas citās zemēs nemaz vairs nav tik jauna un neierasta) mums visiem atver jaunus apvāršņus. Veikalā komunikācijā starp pārdevēju un pircēju ir zināšanu un informācijas barjera, bet internetā tādas vairs nav! Tas nozīmē, ka mēs – Rimi Vīna dārzs, visu četros gados uzkrāto informāciju ne tikai teorētiski, bet arī pilnīgi praktiski varam (UN MUMS VAJAG) nodot saviem Rimi Vīna dārzs e-veikala apmeklētājiem. Ar vienu vienīgu mērķi – atvieglot Tev īstā vīna izvēli, vienlaicīgi sekmējot pozitīvu Tavu iepirkšanās pieredzi.

KĀ ŠOBRĪD IZVĒLĒTIES PIEMĒROTĀKO VĪNU RIMI E-VEIKALĀ?

Iesākumā vēlos norādīt, ka daudz un dažādu padomu rakstu par to, kurš vīns kāda veida notikumam vai maltītei būs piemērotāks, atradīsi vietnē www.gardezi.lv/vinadarzs. Tālāk es iesaku izmantot filtrus, kas palīdzēs vieglāk un ātrāk atrast plašajā klāstā jau konkrēto vīnu. Izvēles iespējas esam mēģinājuši pietuvināt ceļam, kādu esi pieradis iet mūsu fiziskajā Rimi Vīna dārzā veikalā: zem filtra Preču Grupa atradīsiet vīna krāsu veidus, atsevišķi izdalot Augļu un Stiprinātos vīnus. Tālākie filtri atvieglos Tavu izvēli, atfiltrējot vīnus pēc, iespējams, jūsu iemīļotākajiem Zīmoliem, pēc Izcelsmes Valsts, tāpat iespējams sašaurināt vīna izvēli, meklējot pēc vīna salduma pakāpes - zem filtra Tips, pēc vīnogu šķirnes - zem filtra Materiāls vai pēc izteiktā vīna stila izvēlnē Aromāts. Papildus esam atvieglinājuši meklējumus pēc bioloģiski audzēto vīnogu vīniem - ja esi bioloģisko produktu cienītājs – izvēlies filtru Sertifikāti. Tāpat arī esam parūpējušies, lai tie pircēji, kuri piekopj vegāno dzīvesveidu, ērtāk var atrast sev piemērotos vīnus sadaļā Speciālā Pārtika.

Uzreiz piebildīšu – mēs nu galīgi vēl neesam perfekti šo savu darbiņu veikuši – mēs tikai mācamies. Mācamies izveidot loģisku produktu izvēles iespējamību, mācāmies sniegt papildus noderīgu informāciju precīzākai produkta izvēlei, mācāmies sagatavot īpašus interneta piedāvājumus, piedāvājumu kopumus, sniegt vairāk informācijas par katru produktu, zīmolu, ražotāju, izcelsmes valsti un, visbeidzot, - veidot paredzami precīzākus ēdienu un dzērienu saderības ieteikumus.

Mēs, Rimi Vīna dārzs esam tikai e-komercijas ceļa sākumā, bet es jau tagad esmu priecīgs un lepns par šo jauno iespēju – veidu, kā papildus komunicēt ar Tevi, Rimi Vīna dārzs apmeklētāj, bez robežām un tiešsaistē. Ja meklējat pozitīvo mūslaiku negāciju gūzmā – Rimi Vīna dārzs internetā ir viens no tiem!

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.

Alkohola dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.


Populārākie raksti