Centralizēta loģistika

Preču piegāde veikaliem tiek organizēta no viena izplatīšanas centra, kas ne tikai samazina smagā transporta plūsmu ielās, bet arī ļauj ietaupīt papīru – pasūtījumi tiek izdarīti elektroniski.

Tāpat tiek aktīvi strādāts, lai maksimāli optimizētu preču piegādes ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas līmenī. Tiek plānota arī efektīvākā transporta plūsma uz veikaliem un no tiem atpakaļ uz noliktavu. Šobrīd norisinās Rimi izplatīšanas centra paplašināšanas un modernizācijas projekts, kura rezultātā pozitīvi tiks ietekmēta arī apkārtējā vide – centralizētā loģistika viena gada laikā ļaus samazināt CO2 izmešu apjomu par apmēram 1300 – 1400 tonnām, ietaupīt teju 500 tūkstošus litru degvielas un nobraukt par 1,35 miljoniem kilometriem mazāku attālumu.
Rimi atbalsta arī dažādas taras standartizāciju, lai samazinātu neatbilstošu taru un palielinātu atgrieztās taras apjomus.


 

Noderīgi

Informācija par 30 dienu zemāko pārdošanas cenu mājaslapā norādītajām precēm, kuras nav ātrbojīgas, pieejama tirdzniecības vietā (pie preces cenu zīmes) vai arī e-veikalā.